Співпраця в рамках проекту INTRADIS

13 жовтня 2021, 2:27 pm
Published in Новини
Read 13 times

З 11 по 15 жовтня 2021 делегація НУВГП у складі Нікитенка Д., Подлевського А., Подлевської О. та Красовської Ю. відбула до Університету Миколаса Ромеріса  (Вільнюс, Литва) в рамках грантового INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів.

За час свого перебування наша делегація прослухала презентацію Національного агентства на тему «Литовські Вищі навчальні заклади в міжнародному вимірі Erasmus+ можливості для українсько-європейських партнерів», ознайомилася з роботою, структурою та персоналом Відділу міжнародних зв’язків Університету Миколаса Ромеріса та Центром з навчальних питань, які відповідають за інтеграцію іноземних студентів.

Наша делегація мала змогу побачити переваги кампусу Литовського університету, відвідати бібліотеку, лекційні та навчальні аудиторії, класи дистанційного навчання.

13 жовтня відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литовській Республіці Володимиром Яценківським, який розповів про можливості та перспективи українсько-литовських відносин у сфері науки та освіти.

Окрім лекційних зустрічей, наші делегати активно працюють у групових воркшопах, що дає змогу перейняти досвід представників інших ВНЗ, поділитися досягненнями та здобутками. Надіємся на подальшу перспективну співпрацю.

(0 votes)