Співпраця в рамках проекту INTRADIS

13 жовтня 2021, 2:27 pm
Published in Новини
Read 13 times

З 11 по 15 жовтня 2021 делегація НУВГП у складі Нікитенка Д., Подлевського А., Подлевської О. та Красовської Ю. відбула до Університету Миколаса Ромеріса  (Вільнюс, Литва) в рамках грантового INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів.

За час свого перебування наша делегація прослухала презентацію Національного агентства на тему «Литовські Вищі навчальні заклади в міжнародному вимірі Erasmus+ можливості для українсько-європейських партнерів», ознайомилася з роботою, структурою та персоналом Відділу міжнародних зв’язків Університету Миколаса Ромеріса та Центром з навчальних питань, які відповідають за інтеграцію іноземних студентів.

Наша делегація мала змогу побачити переваги кампусу Литовського університету, відвідати бібліотеку, лекційні та навчальні аудиторії, класи дистанційного навчання.

13 жовтня відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Литовській Республіці Володимиром Яценківським, який розповів про можливості та перспективи українсько-литовських відносин у сфері науки та освіти.

Окрім лекційних зустрічей, наші делегати активно працюють у групових воркшопах, що дає змогу перейняти досвід представників інших ВНЗ, поділитися досягненнями та здобутками. Надіємся на подальшу перспективну співпрацю.

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.