Заключено договір з новим агентом по набору іноземних студентів

22 жовтня 2021, 9:45 am
Published in Новини
Read 1005 times

    21 жовтня 2021 в стінах НУВГП було заключено договір з агентом по набору іноземних студентів паном Родріком Епенда.

    Пана Епенда приймала в себе проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталія Савіна, на зустрічі були присутні директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Ігор Тимощук та начальник відділу міжнародних зв’язків Леонід Бадинський.

     Заключення даного договору сприятиме профорієнтаційній роботі серед громадян Демократичної Республіки Конго, Анголи, Камеруну з метою залучення до навчання в НУВГП потенційних абітурієнтів, допомоги в оформленні всіх необхідних документів та розширенню навчально-освітнього процесу.

    Надіємся на подальшу плідну співпраці в сфері набору іноземних студентів до лав НУВГП.

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.