Заключено договір з новим агентом по набору іноземних студентів

22 жовтня 2021, 9:45 am
Published in Новини
Read 120 times

21 жовтня 2021 в стінах НУВГП було заключено договір з агентом по набору іноземних студентів паном Родріком Епенда.

Пана Епенда приймала в себе проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталія Савіна, на зустрічі були присутні директор Центру міжнародного співробітництва та освіти Ігор Тимощук та начальник відділу міжнародних зв’язків Леонід Бадинський.

Заключення даного договору сприятиме профорієнтаційній роботі серед громадян Демократичної Республіки Конго, Анголи, Камеруну з метою залучення до навчання в НУВГП потенційних абітурієнтів, допомоги в оформленні всіх необхідних документів та розширенню навчально-освітнього процесу.

Надіємся на подальшу плідну співпраці в сфері набору іноземних студентів до лав НУВГП.

(0 votes)