Розширення можливостей міжнародної академічної мобільності

27 жовтня 2021, 12:07 pm
Published in Новини
Read 977 times

21 жовтня 2021 року Центр міжнародного співробітництва та освіти на чолі з І.Тимощуком, начальником відділу міжнародних зв’язків Л.Бадинським та провідним фахівцем з питань академічного обміну О.Романюк заключили договір про співпрацю з  міжнародним інформаційним центром “IIC Ukraine” на чолі з його директором паном М.Нікановим.

Даний договір передбачає можливості для академічної мобільності студентів НУВГП, зокрема ННІАЗ, ННМІ та ННБА у Данії, Швейцарії, Нідерландах, Австрії, Великобританії, Канаді та США відповідно до їхніх навчально-наукових інтересів.

 

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.