Розширення можливостей міжнародної академічної мобільності

27 жовтня 2021, 12:07 pm
Published in Новини
Read 101 times

21 жовтня 2021 року Центр міжнародного співробітництва та освіти на чолі з І.Тимощуком, начальником відділу міжнародних зв’язків Л.Бадинським та провідним фахівцем з питань академічного обміну О.Романюк заключили договір про співпрацю з  міжнародним інформаційним центром “IIC Ukraine” на чолі з його директором паном М.Нікановим.

Даний договір передбачає можливості для академічної мобільності студентів НУВГП, зокрема ННІАЗ, ННМІ та ННБА у Данії, Швейцарії, Нідерландах, Австрії, Великобританії, Канаді та США відповідно до їхніх навчально-наукових інтересів.

(0 votes)