Прийом французької делегації

27 жовтня 2021, 12:13 pm
Published in Новини
Read 613 times

    25 жовтня 2021 р. НУВГП приймав у себе делегацію з Вищої Національної Хімічної Школи м. Ренн (Франція) на чолі з її директором проф. Режі Готьї, директором центру міжнародних відносин паном Пьєром Бріеном та доцентом кафедри інженерії паном Сільваном Жіроде.

    Делегацію приймав у себе Ректор НУВГП - В.Мошинський, на зустрічі були присутні проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Н.Савіна, директор Центру міжнародного співробітництва та освіти І.Тимощук та провідний фахівець з міжнародного співробітництва Г.Власюк. В ході зустрічі було підписано меморандум про співпрацю між двома ВНЗ та договір про реалізацію академічної мобільності серед студентів НУВГП та Вищої Національної Хімічної Школи.

    Даний договір дає можливості для продовження навчання у магістратурі у Вищій Національній Хімічній Школі м.Ренн для студентів НУВГП на стипендіальній основі. Зокрема мова йде про студентів галузей водопостачання та водовідведення, теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки, а також технології захисту навколишнього середовища.

    Французька делегація провела ряд зустрічей зі студентами навчально-наукового інституту будівництва та архітектури презентуючи свій навчальний заклад та академічні можливості.

    Свої кафедри, наукові розробки, патенти та винаходи представили завідувач кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи проф. С.Мартинов і проф. О. Квартенко, та ст. викладач    кафедри теплогазопостачання, вентиляції та санітарної техніки М. Бляшина.

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.