Візит іноземних студентів на UA: Рівне

30 жовтня 2021, 9:31 am
Published in Новини
Read 253 times

    27 жовтня 2021 р. іноземні студенти НУВГП на чолі з начальником відділу роботи з іноземними громадянами Солодким В., в супроводі провідної фахівчині з соціально-побутових питань Поліщук О. та провідної фахівчині з адаптаційної та культурно-виховної роботи Брижатої О. відвідали Українське радіо Рівне, UA: Рівне в рамках грантового проекту INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів».

    Даний візит був приурочений до Дня української писемності та мови, який щорічно відзначається в Україні 9 листопада.

    Команда Українського радіо Рівне долучилась до спецпроєкту Суспільного «Українською — вільно», який виходитиме в ефір щодня до 9 листопада. Рівненські аудіорозповіді — про людей, які вивчили українську. Всі вони зробили це свідомо, бо ця мова не була для них рідною.

    Своїми історіями вивчення української мови поділилися і наші студенти з різних куточків світу, а саме Атакарриєв Мухамметгули (Туркменістан), Елфеітурі Хашім (Лівія), Атарі Юнес (Марокко), Овусу Менса Клінтон (Гана), Трухільо Матіас (Еквадор), як їм це вдалося, з якими труднощами вони зустрілися на шляху до мети, чи використовують вони її у повсякденному житті і чи планують і надалі вдосконалювати свої знання ви зможете дізнатися в ефірах UA: Рівне на частоті 87,8 FM.

 

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.