Візит іноземних студентів на UA: Рівне

30 жовтня 2021, 9:31 am
Published in Новини
Read 141 times

27 жовтня 2021 р. іноземні студенти НУВГП на чолі з начальником відділу роботи з іноземними громадянами Солодким В., в супроводі провідної фахівчині з соціально-побутових питань Поліщук О. та провідної фахівчині з адаптаційної та культурно-виховної роботи Брижатої О. відвідали Українське радіо Рівне, UA: Рівне в рамках грантового проекту INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів».

Даний візит був приурочений до Дня української писемності та мови, який щорічно відзначається в Україні 9 листопада.

Команда Українського радіо Рівне долучилась до спецпроєкту Суспільного «Українською — вільно», який виходитиме в ефір щодня до 9 листопада. Рівненські аудіорозповіді — про людей, які вивчили українську. Всі вони зробили це свідомо, бо ця мова не була для них рідною.

Своїми історіями вивчення української мови поділилися і наші студенти з різних куточків світу, а саме Атакарриєв Мухамметгули (Туркменістан), Елфеітурі Хашім (Лівія), Атарі Юнес (Марокко), Овусу Менса Клінтон (Гана), Трухільо Матіас (Еквадор), як їм це вдалося, з якими труднощами вони зустрілися на шляху до мети, чи використовують вони її у повсякденному житті і чи планують і надалі вдосконалювати свої знання ви зможете дізнатися в ефірах UA: Рівне на частоті 87,8 FM.

(0 votes)