Представлення міжнародного досвіду адаптації та інтеграції іноземних студентів на прикладі Університету Миколаса Ромеріса

2 листопада 2021, 1:42 pm
Published in Новини
Read 32 times

27 жовтня 2021 року відбулась онлайн-зустріч учасника робочої групи грантового проекту INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» (619451-ЕРР-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP) професора Нікитенка Дмитра із студентами 1 курсу спеціальності "Менеджмент".

На цій зустрічі був представлений міжнародний досвід адаптації та інтеграції іноземних студентів на прикладі Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва). Студенти виявили неабиякий інтерес прийняти участь в системі менторства та/або buddy-program для кращої адаптації іноземних студентів у НУВГП.

(0 votes)