Представлення міжнародного досвіду адаптації та інтеграції іноземних студентів на прикладі Університету Миколаса Ромеріса

2 листопада 2021, 1:42 pm
Published in Новини
Read 254 times

    27 жовтня 2021 року відбулась онлайн-зустріч учасника робочої групи грантового проекту INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» (619451-ЕРР-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP) професора Нікитенка Дмитра із студентами 1 курсу спеціальності "Менеджмент".

    На цій зустрічі був представлений міжнародний досвід адаптації та інтеграції іноземних студентів на прикладі Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва). Студенти виявили неабиякий інтерес прийняти участь в системі менторства та/або buddy-program для кращої адаптації іноземних студентів у НУВГП.

 

Rate this item
(1 Vote)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.