Зустріч зі студентами в рамках проекту INTERADIS

2 листопада 2021, 1:46 pm
Published in Новини
Read 282 times

    28 жовтня 2021 року відбулася онлайн-зустріч учасників робочої групи грантового проекту INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» (619451-ЕРР-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP) Нікитенка Дмитра, Подлевського Андрія, Красовської Юліани та Подлевської Оксани зі студентським активом університету. Слід нагадати, що проект реалізується у рамках конкурс Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти та співфінансується Європейським союзом.

    На зустрічі учасники проекту поділились зарубіжним досвідом створення в межах студентського парламенту підрозділу, який міг би бути координаційним центром інтеграції іноземних студентів в університетське середовище НУВГП.

    За результатами зустрічі була підтримана ініціатива створення студентської організації, до сфери завдань якої належали б питання співпраці із закордонними студентами.

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.