Зустріч зі студентами в рамках проекту INTERADIS

2 листопада 2021, 1:46 pm
Published in Новини
Read 38 times

28 жовтня 2021 року відбулася онлайн-зустріч учасників робочої групи грантового проекту INTERADIS «Інтеграція та адаптація іноземних студентів» (619451-ЕРР-1-2020-1-NL-EPPKA2-CBHE-JP) Нікитенка Дмитра, Подлевського Андрія, Красовської Юліани та Подлевської Оксани зі студентським активом університету. Слід нагадати, що проект реалізується у рамках конкурс Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти та співфінансується Європейським союзом.

На зустрічі учасники проекту поділились зарубіжним досвідом створення в межах студентського парламенту підрозділу, який міг би бути координаційним центром інтеграції іноземних студентів в університетське середовище НУВГП.

За результатами зустрічі була підтримана ініціатива створення студентської організації, до сфери завдань якої належали б питання співпраці із закордонними студентами.

(0 votes)