Відзначення Міжнародного Дня Студента

18 листопада 2021, 2:48 pm
Published in Новини
Read 282 times

    Щорічно 17 листопада у світі відзначається міжнародний день студента, свято молодості та життя. Традиційно це свято відзначають і у стінах Національного університету водного господарства та природокористування. Цьогоріч подія зібрала в одному залі студентів українців та іноземних студентів, представників різних країн, які навчаються за різними спеціальностями.

    На заході були присутні ректор НУВГП Віктор Мошинський, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталія Савіна та весь колектив Центру міжнародного співробітництва та освіти на чолі з Ігорем Тимощуком.

    Особливим гостем даної події став очільник м. Рівне, вельмишановний міський голова Олександр Третяк.

    З вітальним словом до студентства звернувся ректор, побажавши їм жаги до знань та нових звершень. Наталія Савіна, проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків, в свою чергу підкреслила важливість студентських років в житті кожної людини, закликала студентів цінувати цей час та активно брати участь не лише в навчальному процесі, а й в соціально-культурному житті університету.

    Олександр Третяк звернувся до студентів з вітальним словом на українській та англійській мовах, поділився приємними спогадами про свої роки студентства та досвідом волонтерства в країнах Африки, де в нього була можливість побувати.
Олександр Віталійович ініціює проект для молоді "Живи, навчайся, працюй у Рівному", який спрямований на те, щоб науково-освітній та культурний потенціал нашого міста почував себе комфортно в ньому і мав бажання та можливості жити і творити на благо рідного міста.

    Захід, організований відділом роботи з іноземними громадянами, на чолі з його начальником Владиславом Солодким, мав на меті об'єднати молодь з різних країн задля налагодження міжкультурної комунікації та дружби, а також познайомити студентів з концепцією грантового проекту INTERADIS, який реалізується в університеті за підтримки Європейського Союзу Erasmus+.

    Під час свята, всі присутні мали можливість дізнатися більше про культуру студентів представників різних країн, деякі особливості та труднощі з якими вони зіштовхнулися під час навчання в Україні та поспілкуватися в неформальній обстановці.

    Олександр Третяк активно брав участь у діалозі зі студентами, зокрема цікавившись їхніми враженнями від нашого міста, а також люб'язно нагадав про наближення новорічних свят і запросив всіх до активного відпочинку на площах Рівного.

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.