«Менеджмент Інтернаціоналізації та Німецько-Українське академічне співробітництво на 2022-2023 роки»

26 січня 2022, 10:32 am
Published in Новини
Read 233 times

Свиріпа Вікторія, провідний фахівець з інформаційного забезпечення відділу міжнародних зв’язків, виграла грант «Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2022/2023» на участь у курсі змішаного навчання, розроблений Міжнародним офісом Університету Лейбніца в Ганновері за підтримки DAAD в рамках програми «Підтримка інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів – програми підвищення кваліфікації для адміністраторів українських вищих навчальних закладів у сфері освіти та академічного менеджменту (2022-2023 роки)» для задоволення потреби німецько-українського академічного співробітництва.

Впродовж 2 років вона працюватиме над розробкою та впровадженням свого індивідуального проекту «Global Information Strategy», який покликаний сприяти інтернаціоналізації НУВГП в міжнародному інформаційному аспекті.

Програма покликана надати учасникам глибокі знання про різні аспекти інтернаціоналізації й дати їм можливість керувати відповідними процесами й завданнями, а також сприяти інтернаціоналізації своїх університетів.

Слухачі програми дізнаються:

– про концепції та стратегії інтернаціоналізації вищої освіти в різних країнах;

– матимуть змогу порівняти німецьку та українську системи, а також структуру університетів;

– як справлятися з усіма аспектами академічної мобільності та наукового співробітництва;

– як розробляти та реалізовувати відповідну стратегію інтернаціоналізації чи будь-який інший індивідуальний проєкт зі сфери інтернаціоналізації, котрий актуальний для їх власного університету;

– про наявні інструменти фінансування для міжнародного співробітництва.

Курс покликаний задовольнити потреби українських закладів вищої освіти з різним рівнем досвіду у царині інтернаціоналізації та надання їм допомоги в створенні чи приєднанні до відповідних національних і міжнародних мереж. Він підтримуватиме встановлення стійких інституціональних контактів і мереж. Курс розпочнеться в січні 2022 року, передбачає онлайн воркшопи і короткочасні стажування в університетах Німеччини та завершиться звітною конференцією в Києві, у травні 2023 року.

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.