«Менеджмент Інтернаціоналізації та Німецько-Українське академічне співробітництво на 2022-2023 роки»

26 січня 2022, 10:32 am
Published in Новини
Read 111 times

Свиріпа Вікторія, провідний фахівець з інформаційного забезпечення відділу міжнародних зв’язків, виграла грант «Management of Internationalisation and German-Ukrainian Academic Cooperation 2022/2023» на участь у курсі змішаного навчання, розроблений Міжнародним офісом Університету Лейбніца в Ганновері за підтримки DAAD в рамках програми «Підтримка інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів – програми підвищення кваліфікації для адміністраторів українських вищих навчальних закладів у сфері освіти та академічного менеджменту (2022-2023 роки)» для задоволення потреби німецько-українського академічного співробітництва.

Впродовж 2 років вона працюватиме над розробкою та впровадженням свого індивідуального проекту «Global Information Strategy», який покликаний сприяти інтернаціоналізації НУВГП в міжнародному інформаційному аспекті.

Програма покликана надати учасникам глибокі знання про різні аспекти інтернаціоналізації й дати їм можливість керувати відповідними процесами й завданнями, а також сприяти інтернаціоналізації своїх університетів.

Слухачі програми дізнаються:

– про концепції та стратегії інтернаціоналізації вищої освіти в різних країнах;

– матимуть змогу порівняти німецьку та українську системи, а також структуру університетів;

– як справлятися з усіма аспектами академічної мобільності та наукового співробітництва;

– як розробляти та реалізовувати відповідну стратегію інтернаціоналізації чи будь-який інший індивідуальний проєкт зі сфери інтернаціоналізації, котрий актуальний для їх власного університету;

– про наявні інструменти фінансування для міжнародного співробітництва.

Курс покликаний задовольнити потреби українських закладів вищої освіти з різним рівнем досвіду у царині інтернаціоналізації та надання їм допомоги в створенні чи приєднанні до відповідних національних і міжнародних мереж. Він підтримуватиме встановлення стійких інституціональних контактів і мереж. Курс розпочнеться в січні 2022 року, передбачає онлайн воркшопи і короткочасні стажування в університетах Німеччини та завершиться звітною конференцією в Києві, у травні 2023 року.

(0 votes)