Інтенсифікація співробітництва з Люблінською Політехнікою

26 січня 2022, 10:33 am
Published in Новини
Read 106 times

У період з 17 по 22 січня 2022 року проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна перебувала з робочим візитом у нашого партнера - Люблінській Політехніці.

Мета візиту: розширення науково-методичної співпраці між двома закладами вищої освіти, продовження співробітництва у рамках міжнародних магістерських програм і програм підготовки докторів філософії, а також інтенсифікація співпраці у межах грантових проектів та академічної мобільності.

Протягом поїздки проф. Наталія Савіна мала робочі зустрічі та воркшопи з керівництвом університету, керівництвом та координаторами міжнародних програм факультетів, зокрема з: координатором Еразмус+ програм д.т.н. Анджеєм Смоляжем, Інститут Електроніки та інформатики; заступником декана факультету Електротехніки та інформатики, д.т.н. Павлом Комадою; проректором з наукової роботи Войцехом Франусем; заступником ректора щодо питань Східного Партнерства, д.т.н. Вальдемаром Войцеком, тощо.

Також очікуваним і приємним результатом плідної наукової роботи протягом 2021 року стала публікація спільної монографії «Біомаса як сировинний матеріал для виробництва біопалива».

Слід нагадати, що вже понад 18 років Національний університет водного господарства та природокористування активно співпрацює з Люблінською Політехнікою у галузі спільних наукових досліджень, проведення спільних науково-технічних конференцій та інших наукових заходів, грантових проектах та програм академічної мобільності, у межах програм подвійного диплому, тощо.

(0 votes)