Укладено договір з фірмою по набору іноземних студентів на навчання до НУВГП

26 січня 2022, 10:34 am
Published in Новини
Read 264 times

Новий рік в стінах НУВГП розпочався із заключення нового договору з фірмою по набору іноземних студентів на навчання до НУВГП. Так, 25.01.2022 року проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків Наталія Борисівна Савіна приймала в себе директора ТОВ «Европіан Консалтінг компані «Марвелл» Ахмеда Марвана Расім Ахмеда та його дружину.

Фірма пана Ахмеда надає послуги щодо організації набору іноземних громадян на навчання до України, в тому числі на Підготовче відділення. Під час зустрічі було обумовлено майбутні шляхи для розвитку двосторонньої співпраці та обумовлено процес навчання у період пандемії.

 

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.