Стартував освітній проєкт

4 квітня 2022, 8:35 pm
Published in Новини
Read 168 times

   Тиждень тому стартував освітній проєкт Центру міжнародного співробітництва та освіти НУВГП для тимчасово переміщених осіб. З різних куточків України та навіть світу до нього доєдналось понад 130 людей та дітей. Хоча основними цілями цього проєкту є освітня та пізнавальна діяльність, в умовах сьогодення він став психологічною підтримкою та розрадою.

   Тричі на тиждень проводяться заняття із вивчення іноземних мов, де наші слухачі розвивають свої навички комунікації англійською, німецькою, французькою та турецькою мовою.

   Всі групи були сформовані з урахуванням рівня володіння іноземною мовою. Вже за тиждень початківці освоїли загальні фрази привітання та знайомства, числівники, навіть побудували прості речення в теперішньому часі.

   Для дітей молодшого шкільного віку освітній проєкт передбачає творчі та розвиваючі заняття, на яких поєднується вивчення англійської мови із розкриттям творчого потенціалу діток. Дітлахи вже мали нагоду познайомитись англійською мовою, приєднатись до small talk, а також дізнатись про особливості нашого краю, намалювати веселку та багато іншого.  

   Для школярів старших класів ми пропонуємо курс підготовки до ЗНО з англійської мови,  і хоча цього року вступна кампанія буде відбуватись за іншими принципами, ніколи не буде зайвим вдосконалити свою англійську. Так майбутні абітурієнти зосереджують свою увагу на читанні або аудіюванні, аналізуючи граматику та лексику.   

Rate this item
(0 votes)

Робота Центру міжнародного співробітництва та освіти спрямована на допомогу іноземним студентам здобути освіту в університеті.
Надаємо комплексні послуги у вирішення трансферу, оформлення документів, проживання на весь термін навчання.

Центр міжнародного співробітництва та освіти

Центром міжнародного співробітництва та освіти завідує проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Наталія Борисівна. Директором Центру є Тимощук Ігор Олександрович. У складі Центру функціюють чотири підрозділи: відділ міжнародних зв'язків (начальник Бадинський Леонід Олексійович), відділ роботи з іноземними громадянами (начальник Солодкий Владислав Олександрович), відділ організації міжнародної освіти та міграційних питань (начальник Нікитенко Дмитро Валерійович) та підготовче відділення для іноземних громадян (завідувач Михайлова Єлизавета Вікторівна).

Кожна зі сфер завідує спектром певних обов’язків, але основним завданням є контакт з іноземними студентами, інформування про освітні програми, подача та обробка документів, а також проживання й адаптація останніх в університеті та українському середовищі загалом.